Výkup zlata, stříbra a platiny Žďár nad Sázavou

Jste ze Žďáru nad Sázavou a hledáte ty nejvyšší výkupní ceny zlata, stříbra a platiny? Nebo chcete výhodně investovat do zlatých slitků a zajistit se tak do budoucna? Společnost TOP GOLD, s.r.o. Vám garantuje nejlepší možné výkupní ceny za Vaše zlato, stříbro a platinu na trhu. Výkup lze realizovat těmito způsoby:

  • osobní návštěva naší kanceláře v Brně (po předchozím tel. kontaktu)
  • využití služby korespondenčního výkupu zlata (více informací zde)


Na našich stránkách naleznete potřebné informace o tom, jak celý proces výkupu zlata probíhá včetně všech aktuálních výkupních cenPostup je následující: materiál se zváží a zhomogenizuje. Pomocí certifikovaného RTG spektrometru je určena přesná ryzost materiálu a dle aktuálních cen na našich stránkách jsou Vám ihned vyplaceny peníze. Během celého procesu výkupu zlata jste osobně přítomni, v případně využití služby korespondenčního výkupu je celý proces monitorován soustavou kamer pro zpětnou kontrolu. Zajistíme, že za Vaše drahé kovy dostanete opravdu tu nejvyšší cenu na trhu!
 

 


Pokud jste ze Žďáru nad Sázavou, neváhejte nás kontaktovat a zjistit veškeré podrobnosti o výkupu zlata, stříbra nebo platiny v tomto městě či okolí.

Regionální zastoupení v Kraji Vysočina: