Vážení zákazníci, od 4.1. na základě vládních nařízení máme OTEVŘENO (nutné objednání předem). Pro fyzické osoby výkup možný přes výkupní okénko. Pro právnické osoby (IČ) otevřeno(také nutné objednání). Korespondenční výkup beze změn. Děkujeme za pochopení. Váš tým TOP GOLD.

Výkup zlata, stříbra a platiny Zlín

Jste ze Zlína a hledáte ty nejvyšší ceny výkupu zlata? Společnost TOP GOLD, s.r.o. působící v Brně Vám garantuje nejlepší cenu za Vaše zlato na trhu, takže se Vám oproti lokálnímu zastoupení vyplatí i cesta za námi.

  • osobní návštěva naší kanceláře v Brně (po předchozím tel. kontaktu)
  • využití služby korespondenčního výkupu zlata (více informací zde)
 

Na našich stránkách naleznete potřebné informace o tom, jak celý proces výkupu zlata probíhá. K určení ceny používáme ty nejmodernější zlatnické přístroje a nejpřesnější spektrometr na trhu. Během celého procesu výkupu zlata jste osobně přítomni. Zajistíme, že za Vaše zlomkové zlato, zlaté šperky, zlaté zuby a další zlato dostanete nejvyšší cenu na trhu!

 

Pokud jste tedy ze Zlína, neváhejte nás kontaktovat a zjistit veškeré podrobnosti o výkupu zlata, stříbra nebo platiny v tomto městě či okolí.

Regionální zastoupení ve Zlínském kraji:

Upozornění pro zákazníky, aktuálně stále jednáme o přímém zastoupení přímo ve Vašem regionu. V tuto chvíli je jedinou cestou k výkupu zlata návštěva naší kanceláře v Brně, případně využítí služby korespondenční výkup zlata. Děkujeme za pochopení.