PODMÍNKY VÝKUPU

  1. Veškeré zlomkové zlato a stříbro ( prstýnky, náušnice, náramky, řetízky, přívěšky, zuby, zubní protézy, atd) zvážíme na cejchované zlatnické váze a poté ztavíme. Následně probíhá analýza na spektrometru, díky které zjistíme přesnou ryzost vašeho zlata a stříbra.
    Takto zpracované zlato od Vás vykoupíme za aktuální cenu, uvedenou na naší hlavní stránce, která odpovídá přesné ryzosti vašeho zlata. 
  2. Nepoškozený a originálně zabalený investiční slitek vykoupíme za aktuální cenu ryzího zlata obsaženého ve slitině. ( u většiny slitků je přiložen certifikát o ryzosti).
  3. Celý proces vážení, tavení a měření ryzosti zlata probíhá s naprostou profesionalitou a diskrétností v  prostorách naší kanceláře a je samozřejmostí, že je klient vždy osobně přítomen celému procesu. Nikdy se nemůže stát, že by jakýkoli dílčí proces probíhal bez jeho osobního dohledu. 
  4. Vážení, tavení, analýza ryzosti a následné vyplácení peněz trvá již od 10 min (v závislosti na množství a znečištění materiálu).
  5. Peníze vyplácíme v hotovosti nebo převodem na účet ihned po skončení výkupu. Můžete si sami určit, jaký způsob platby preferujete.
  6. Při výkupu zlata a stříbra požadujeme doklad totožnosti!
  7. Je důležité si předem telefonicky či mailem sjednat schůzku v naší kanceláři, abychom byli schopni rychleji zpracovat Vaše zlato a urychlit tak celou zakázku a tím Vám ušetřili čas!