Vážení zákazníci, z důvodu nařízení vlády ČR bude naše provozovna preventivně ZAVŘENA do odvolání tohoto zákazu. Pro výkup zlata během této doby můžete využít naši službu - KORESPONDENČNÍHO VÝKUPU ZLATA, kdy peníze vyplácíme bezhotovostně ihned po zpracování zásilky na Váš účet. Přejeme Vám v této době hlavně pevné zdraví.

Výkup zlata, stříbra a platiny Rychnov nad Kněžnou

Hledáte-li nejvyšší možné výkupní ceny za Vaše zlato, stříbro nebo platinu, pak jste tu naprosto správně. Společnost TOP GOLD, s.r.o. Vám garantuje nejlepší možné výkupní ceny za Vaše zlato, stříbro a platinuna trhu. Výkup lze realizovat těmito způsoby:

  • osobní návštěva naší kanceláře v centru Brna (více informací v kontaktech)
  • využití služby korespondenčního výkupu zlata (více informací zde)


Na našich stránkách naleznete kompletní informace o průběhu celého procesu výkupu zlata. K nejpřesnějšímu určení ceny používáme ty nejmodernější zlatnické přístroje a nejnovější model spektrometru ElvaX na trhu. V pražské i brněnské kanceláři jste osobně přítomni celému proceu výkupu, během korespondenčního výkupu je celý proces je monitorován soustavou kamer pro zpětnou kontrolu. Zaručujeme tím našim klientům zcela transparentní obchodní vztah. Zajistíme, že za Vaše zlaté šperkyzlomkové zlatozubní zlato a další materiál s obsahem drahých kovů dostanete nejvyšší možnou cenu na trhu!
 

 


Pokud jste z Rychnova nad Kněžnou, neváhejte nás kontaktovat a zjistit veškeré podrobnosti o výkupu zlata, stříbra nebo platiny v tomto městě či okolí.

 


Regionální zastoupení v Královehradeckém kraji: