Výkup zlata, stříbra a platiny Rokycany

Pokud hledáte, kdo Vám v Rokycany nabídne nejvyšší možné výkupní ceny zlata,stříbra nebo platiny, již dále hledat nemusíte. Společnost TOP GOLD, s.r.o. dlouhodobě nabízí nejvyšší možné výkupní ceny za váš drahý kov. Výkupní cena se přímo odvíjí od výkupní ceny drahých kovů na burze a je aktualizovaná každou minutu. Výkup můžete realizovat těmito způsoby:

  • osobní návštěva naší kanceláře v centru Brna (více informací v kontaktech)
  • využití služby korespondenčního výkupu zlata (více informací zde)


Na našem webu dále naleznete kompletní informace o průběhu celého výkupního procesu. K nejpřesnějšímu určení ceny používáme nejmodernější zlatnické přístroje a nejnovější model spektrometru ElvaX, který je na trhu dostupný. V pražské i brněnské kanceláři jste vždy osobně přítomni celému procesu výkupu zlata, v případě korespondenčního výkupu je celý proces monitorován soustavou kamer. Tato opatření zaručují našim klientům maximálně transparentní přístup, který je v tomto oboru základem pro oboustranně prospěšnou spolupráci. Zajistíme, že za vaše zlaté šperkyzlomkové zlatozubní zlato a další materiál s obsahem drahých kovů dostanete nejvyšší možnou výkupní cenu na trhu! Po předchozí telefonické nebo mailové domluvě nabízíme individuální otevírací dobu.
 

 


Pokud jste z Rokycan, neváhejte nás kontaktovat a zjistit veškeré podrobnosti o výkupu zlata, stříbra nebo platiny v tomto městě či okolí.

Regionální zastoupení Plzeňském kraji: