Výkup zlata a stříbra Praha 3

Vážení klienti, dne 5.12.2014 se vedení společnosti rozhodlo definitivně ukončit provoz pobočky v Praze - Dušní 11. Děkujeme za pochopení. I nadále nabízíme nejvýhodnější výkupní ceny zlata prostřednictvím korespondenčního výkupu nebo návštěvou naší brněnské kanceláře.

Na našem webu naleznete veškeré informace o tom, jak u nás celý proces výkupu zlata probíhá. Snažíme se ušetřit Váš čas, proto výkup trvá již od 10 min (dle množství materiálu). K určení ceny zlata využíváme nejmodernější zlatnické přístroje a nejpřesnější spektrometr na trhu. Během celého procesu výkupu zlata jste osobně přítomni. Zajistíme, že za Vaše zlomkové zlato, zlaté zuby, zlaté hodinky, zlaté šperky, zlaté mince (vykupujeme i zlaté přívěšky, řetízky, prstýnky, náramky atd.) a další zlato dostanete tu nejvyšší cenu na trhu! U nás můžete zlato prodat za méně než 3% pod cenou na světovém trhu, vše záleží na domluvě.

Zlato však pouze nevykupujeme, ale samozřejmě také nabízíme k prodeji v podobě poptávaných švýcarských zlatých investičních slitků Argor Heraeus - s certifikáty pravosti.Vyberte si z naší nabídky investiční slitky přesně dle Vašich představ a finančních možností.Také garantujeme zpětný odkup investičního zlata za skvělé ceny. V případě zájmu o nezavaznou konzultaci k investičnímu zlatu nás neváhejte kontaktovat. Konzultaci nabízíme jako samozřejmou součást našich služeb zdarma.

Neváhejte nás kontaktovat a zjistit veškeré podrobnosti o výkupu zlata a stříba.

Upozornění pro zákazníky, aktuálně stále jednáme o přímém zastoupení přímo ve Vašem regionu. V tuto chvíli je jedinou cestou k výkupu zlata návštěva naší kanceláře v Brně, případně využítí služby korespondenční výkup zlata. Děkujeme za pochopení.