Vážení zákazníci, z důvodu nařízení vlády jsou od 22.10. do odvolání možné výkupy na fyzické osoby pouze prostřednictvím korespondenčního výkupu, pro firmy(IČ) je možný velkoobchodní výkup na pobočce po předchozí domluvě a objednání. Děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví! Váš tým TOP GOLD.

Výkup zlata, stříbra a platiny Písek

Hledáte-li nejvyšší možné výkupní ceny za Vaše zlato, stříbro nebo platinu, pak jste tu naprosto správně. Společnost TOP GOLD, s.r.o. Vám garantuje nejlepší možné výkupní ceny za Vaše zlato, stříbro a platinuna trhu. Výkup lze realizovat těmito způsoby:

  • osobní návštěva naší kanceláře v centru Brna (více informací v kontaktech)
  • využití služby korespondenčního výkupu zlata (více informací zde)


Na našich stránkách naleznete kompletní informace o průběhu celého procesu výkupu zlata. K nejpřesnějšímu určení ceny používáme ty nejmodernější zlatnické přístroje a nejnovější model spektrometru ElvaX na trhu. V pražské i brněnské kanceláři jste osobně přítomni celému proceu výkupu, během korespondenčního výkupu je celý proces je monitorován soustavou kamer pro zpětnou kontrolu. Zaručujeme tím našim klientům zcela transparentní obchodní vztah. Zajistíme, že za Vaše zlaté šperky, zlomkové zlato, zubní zlato a další materiál s obsahem drahých kovů dostanete nejvyšší možnou cenu na trhu!
 

 


Pokud jste z Písku, neváhejte nás kontaktovat a zjistit veškeré podrobnosti o výkupu zlata, stříbra nebo platiny v tomto městě či okolí.

Regionální zastoupení v Jihočeském kraji: