Výkup zlata, stříbra a platiny Brno - venkov

Jste z Brna - venkova a hledáte ty nejvyšší výkupní ceny zlata, stříbra a platiny? Nebo chcete výhodně investovat do zlatých slitků a zajistit se tak do budoucna? Společnost TOP GOLD, s.r.o. Vám garantuje nejlepší možné výkupní ceny za Vaše zlato, stříbro a platinu na trhu. Výkup lze realizovat těmito způsoby:

  • osobní návštěva naší kanceláře v Brně (po předchozím tel. kontaktu)
  • využití služby korespondenčního výkupu zlata (více informací zde)
 


Na našich stránkách naleznete potřebné informace o tom, jak celý proces výkupu zlata probíhá včetně všech aktuálních výkupních cen.
Postup je následující: materiál se zváží a zhomogenizuje. Pomocí certifikovaného RTG spektrometru je určena přesná ryzost materiálu a dle aktuálních cen na našich stránkách jsou Vám ihned vyplaceny peníze. Během celého procesu výkupu zlata jste osobně přítomni, v případně využití služby korespondenčního výkupu je celý proces monitorován soustavou kamer pro zpětnou kontrolu. Zajistíme, že za Vaše drahé kovy dostanete opravdu tu nejvyšší cenu na trhu!
 

 


Pokud jste z Brna - venkova, neváhejte nás kontaktovat a zjistit veškeré podrobnosti o výkupu zlata, stříbra nebo platiny v tomto městě či okolí.

 

 

Regionální zastoupení v Jihomoravském kraji: